Bulut Akademi

Bulut Akademi

Türkiye'nin İSG Kursu; Bulut Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumları, 13 yıllık eğitim tecrübesi ile her yıl binlerce bireyin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi olmasını sağlamaktadır. İSG Eğitimlerindeki başarısı, her öğrencinin özel olduğunu ve özel ilgiyi hak ettiğine olan inancından gelmektedir. Türkiye'nin 81 ilinde öğrencisi olan Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları, İSG eğitimleri dendiğinde ilk akla gelen İş Güvenliği Eğitim Kurumlarındandır. Bulut Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği eğitim kurumları, iş güvenliği sertifika eğitimlerinde, sadece kayıt aşamasında değil, siz hedefinize ulaşıncaya kadar tam destek verir. İş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimlerinde Bulut Akademi İş Güvenliği Eğitim Kurumları ile görüşmeden isg eğitimini nereden alacağınıza karar vermeyiniz. Kariyer Enstitüsü A.Ş. iştiraki olan Bulut Akademi İSG Eğitim Kurumları, Kariyer Enstitüsü A.Ş.'nin kurumsal yapısı sayesinde ülkemizin en güçlü ve kaliteli iş güvenliği eğitim merkezi olmaya devam etmektedir.
.
The assurances of https://bulutakademi.com.tr
Member

TrustProfile

Profile claimed by BULUT AKADEMİ™ I İSG Kursları I İş Güvenliği Uzmanlığı İşyeri Hekimliği Eğitimi in 2022

Combined trust data

We have checked the internet for available sources that can tell you if this webshop is trustworthy. We present all these sources combined into a single TrustProfile.

Reviewed by you

Have you purchased from a webshop with a TrustProfile? We kindly request you to share your experience with a review on this page. These experiences are shown publicly to inform potential customers of the webshop’s customer service.

Independent

TrustProfile is completely independent. Our goal is to make e-commerce safer. We do not ask our members a high fee because we want all webshops to be able to join our cause.