Odbaciju reklamacije bez da uopće provjere, uvijek je razlog neadekvatna upotreba. Smeće od dućana, zaobilaziti u sirokom krugu.
Trustprofile
Profil preuzeo Fliba d.o.o. u 2021
Trustprofile recenzija
Nepristrano upravlja Trustprofile. Pročitajte naše politika i uvjeti.
Više informacija o pouzdanost recenzija u.
- Toni
- Anđelko
Emmezeta Jankomir toliko ste super da vas je bolje zaobići!! Kupio sam kod vas kutnu garnituru, isporučili ste mi garnituru s krivim dijelovima koji se ne mogu postaviti na dan 18.4.2024. Zatim sam morao čekati do 26.4.2024 da netko od vaših kolega dođe u stan i potvrdi ono što sam cijelo vrijeme tvrdio. Tek 3.5.2024 ste garnituru preuzeli, a dan danas (14.5.2024) još uvijek niste izvršili povrat novca. Izbjegavajte ove u širokom luku.
Kako biste ocijenili Emmezeta?
- Marko
Kupio sam 2 madraca koji smrde po štakorima.
- Nicoletta Berović
Kao što je velika većina kupaca napisala, zaobilaziti Emmezetu u širokom luku. Narucila sam i platila ugradbenu ploču za štednjak, kombinacija plin-struja. Receno mi je da ću biti obavijestena kad ploča stigne na skladiste. Budući da nitko nije zvao, odem u prodavaonicu u Zadru gdje mi kažu da je ploča stigla, ali eto, nisu me obavijestili jer...razlog je besmisleno ponoviti. Dakle, preuzmem ploču u skladištu, dečki iz skladišta je stave u auto, dovezem doma, otpakiramo, kad ploča, odnosno staklokeramički dio puknut. Reklamiram, naravno putem e-maila, jer ne možeš razgovarati sa živom osobom. Odgovore da mi ne mogu uvažiti reklamaciju jer se ne radi o ostećenju koje pokriva garancija!!! Da ne povjeruješ da nešto takvo postoji. Prosvjedujem, međutim odgovor je isti. Dakle, ostala sam bez novaca i bez ploče. Sramota! I nemaš se kome obratiti, kupac je totalno nezaštićen. Moja noga vise neće stupiti u taj dućan i da je jedini na svijetu što preporučam i svim potencijalnim kupcima. Bezobrazluk i neposlovnost bez premca!
- Bojan
Nakon 1-mjesečnog kašnjenja isporuke i višekratnog traženja odgovora putem telefona i e-maila, gdje bi svaki put dobili odgovor "Provjerit ćemo i javiti se povratno" bez da se itko ikad javio, konačno smo dobili mail o mogućnosti preuzimanja ormara. Olakšanje kraju agoniji nije dugo trajalo, tek do otvaranja prvog paketa u kojem je gornja ploča na kutu razbijena. I u sljedećem paketu ista situacija Nažalost, nakon obavijesti o mogućnosti preuzimanja novog ormara, stari ormar smo bacili, ne očekujući problem s novim novcatim. U tom trenutku nije bilo drugog rješenja već složiti pridošli s oštećenjima, nadajući se da nitko neće zalaziti u našu spavaću sobu i zagledati se u očite nedostatke. Postupanje s paketima je evidentno kada se vide otisci cipela po paketu u kojem se nalazi staklo (ogledalo).
- Dražen
Dakle od kad su vas uzeli Poljaci ste katastrofa, od unutarnje uređenja i rasporeda trgovine, do škrtosti i seljaštva. Ali ne to je manje bitno. Prije sam volio ići u emezetu dok su Talijani držali, sve je bilo ok, garancije i oštećenja su uvijek priznavali. Sada sa Uskrs sam kupio sinu gejmersku stolicu Camo (vojna) uredska fotelja 65x60x124-134 redovna cijena 189,99€ sa popustom bila 151,99€. Dakle kao prvo fotelja je teško smeće, mali je bio sa bakom kad su birali, ima ih na webshopima po 131€ po redovnoj cijeni, ali mi smo uzeli u emezeti. Kad sam ju krenio sastavljat jedan komad lima na mehanizmu za spuštanje naslona je bio malo savijen, ja sam to ispravio i sastavio stolicu i kad je mali sjeo i isprobavao položaje te kad je htio doći u krajnji donji položaj nešto je puklo i taj se lim skroz savio, dakle prvo sjedanje. Ja sam bio iskren i rekao kako je bilo ( trebao sam rastaviti stolicu i donijet to savijeno pa bi mi priznali) ovako mi nisu priznali. Dakle oštećen lim, prvo sjedanje puca i savija se. Mali ima 40kg. Ja se žalim i kažem da bih volio nadoplatiti za bolju stolicu, da je ova smeće i da su mi dali neispravnu, na što su poljski "forenzičari" CIA Miami zaključili da se radi o mehaničkom oštećenju te da sam ja to sam savijo. Nisu mi dali drugu stolicu, nisu mi dali barem taj dio da popravim ovu, nisu mi dali da nadoplatim za bolje, a o povratu novca da ne razmišljam iako sam dva dana nakon kupovine vratio stolicu i podnio reklamaciju. Znači svjesni su da prodaju smeće i ne žele to natrag. Htio sam tamo kupiti dva televizora po 1000€, ali sad više neću, idem bolje u Pevex kod Hrvata nego kod pokvarenih i škrtih Poljaka. Neću više kročiti u tu trgovinu niti posjetit njihov web shop. Dno dna.