Snježana
Hvale se kako se to jednostavno postavlja,a ono kvantna fizika...nema dovoljno kvačica,čemu onda pisanje marke vozila i modela jer takve navlake smo mogli kupiti bilo u kojem trgovačkom centru i vjerovatno jeftinije....sad smo uzeli i više nikad ništa i svima ću rwći zaobilazit u širokom luku😡